Rychlý kontakt: info@damska-trika.cz | tel: 608 330 123, 602 167 184

Potisk triček

Chcete zakoupená trika potisknout? Kontaktujte nás! Rádi Vám poradíme i zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Provádíme potisk na trika, mikiny, polokošile i pracovní oblečení a reklamní textil. Potisk zrealizujeme již od 1 kusu na Vámi vybraný textil i kšiltovky. Naši zákazníci jsou firmy, školy, školy, pořadatelé kulturních akcí, obchodníci i obyčejní zákazníci.

Jakými technologiemi provádíme potisk

Řezaná grafika (FLEX)

Technologie potisku FLEX je levná a rychlá metoda, kterou je možné tisknout libovolné jednobarevné motivy na menší počet kusů. Příprava před samotným tiskem není tak náročná jako u jiných metod, proto se hodí k potisku často se měnících motivů, kterými mohou být čísla, jména a jiné znaky. Samotná příprava k potisku probíhá tak, že se na řezacím plotru vyřeže motiv, který se následně zažehlí na textil. Takto vytvořený potisk je stálobarevný a vysoce odolný proti poškození. Trika s flex potiskem doporučujeme prát na max. 40°C.

Transferový potisk

Často používaná metoda pro tisk jednobarevných i vícebarevných potisků je transferový potisk. Příprava před tiskem je náročnější, než u technologie FLEX a proto je cenově výhodnější až při potisku několika desítek kusů textilu stejným motivem. Cenu kromě počtu kusů ovlivňuje také barevnost motivu. Čím více barev, tím je potisk dražší. Transferem je možné tisknout na dámská trika, reflexní oděvy a umělé či částečné umělé materiály. Motiv se na textil zažehluje při vysoké teplotě a vytváří na něm souvislou vrstvu barvy. Pokud požadujete použití přesných odstínů barvy, pak je možné tisknout dle Pantone barev. Vytvořený potisk je stálobarevný a má vysokou odolnost.
> > Vzorník Pantone barev < <

Reflexní transferová fólie

Chcete se zviditelnit za snížených světelných podmínek? Nabízíme Vám novinku letošního roku, kterou je reflexní transferová fólie. Jedná se o speciální transferovou barvu s reflexními vlastnostmi. Fólii lze aplikovat jak na dámská trika, tak i umělé materiály. Můžete tak doplnit reflexní vesty o Vaše reflexní logo, název firmy nebo kontaktní údaje.

Sítotisk

Doposud nejkvalitnější a nejpoužívanější technologie, kterou lze aplikovat libovolné logo či text na dámská trika, pánská, dětská a jiný reklamní textil. Tisková metoda je náročná na přípravu a proto se hodí pro potisk většího počtu kusů. Motiv vytvořený metodou sítotisku je neodstranitelný a má vysokou odolnost proti poškození. Barvu motivu je možné zvolit dle vzorníku Pantone.
> > Vzorník Pantone barev < <

Digitální potisk

Kvalitní tisková metoda vhodná pro potisk vícebarevných obrázků a motivů s barevnými přechody. Motivy se nanášejí přímo na trika vyrobená ze 100% bavlny. Digitální potisk triček je vhodný k potisku i menšího počtu kusů, fotografií na trička a složitých barevných obrázků.

Chcete vědět o potisku víc? Navštivte náš e-shop a prohlédněte si naše reference.

Máte zájem o potisk na reklamní textil, nebo pracovní oděvy? Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Pro přesnou nabídku nám prosím sdělte tyto informace:

  • Vyberte si požadovaný reklamní textil na našem eshopu. Zde si vyberete z široké nabídky trika, mikiny, bundy i sportovní oblečení.
  • Sdělte nám bližší informace k potisku k urychlení kalkulace: velikost loga, umístění, počet kusů a další požadavky.
  • Zašlete motiv, který chcete potisknout ve vektorovém formátu PDF, AI, CDR nebo EPS. Jednobarevný motiv můžete zaslat jako obrázek ve vysokém rozlišení.
  • Na závěr připojte Vaše kontaktní údaje, zejména jméno a telefonní číslo.

Děkujeme za Vaše poptávky!